Podpis pogodbe za nadaljevanje del izgradnje večnamenskega doma Spodnji Stari Grad
Predsednik sveta KS Spodnji Stari Grad – Spodnja Libna Andreas Repše in predsednik uprave družbe Kostak, d.d., Miljenko Muha sta danes podpisala pogodbo za nadaljevanje del izgradnje večnamenskega doma Spodnji Stari Grad, ki se bodo začela v marcu.
Družba Kostak je bila na podlagi javnega naročila »Gradnja večnamenskega doma v Spodnjem Starem Gradu«, izvedenega s strani KS Spodnji Stari Grad – Spodnja Libna, izbrana kot najugodnejši ponudnik. Vrednost gradbeno-obrtniških in zaključnih del na večnamenskem domu v Spodnjem Starem Gradu je 257.452 evrov.
V prvi fazi izgradnje večnamenskega doma, ki je bila zaključena lani oktobra, je bil objekt zgrajen do 3. gradbene faze. Prvi del investicije v višini 114.488,91 evrov je financirala družba Kostak na podlagi Sporazuma o izpolnitvi zavez zaradi nadgradnje Centra za ravnanje z odpadki Spodnji Stari Grad, ki so ga v letu 2014 podpisali Občina Krško, Krajevna skupnost Spodnji Stari Grad – Spodnja Libna in družba Kostak, d.d.
